Logo
Volejte: +420 725 770 158
  • Výměna skla zdarma
  • Autosklo a fólie rychle
  • Autosklo nejlevnější na trhu
  • Autosklo s pojišťovnou
  • Nonstop zasklívání
  • Zdarma nebo se slevou
  • Mobilní servis skla
  • Nejlevnější autosklo
  • Nejvýhodnější pojistka

 

Autoskla

Autoskla – podrobnosti o montáži autoskel, lepení fólie a tónování a používaných sklech.

Poškození autoskla při vykradení auta či nehodě je nepříjemnou záležitostí. Autosklo Komfort chápe nutnost rychlého zasklení vašeho auta, nutnost expresní demontáže a montáže. Zákazníkům proto při montáži autoskla (čelního, zadního i bočního) vycházíme maximálně vstříc. Zajistíme vám kvalitnější nové sklo nebo zabarvení, případně i pískování (starší metoda). Opravu provádíme i zcelováním bodových poškození a prasklin čelního skla. Při tónování lepíme homologované protisluneční a bezpečnostní folie s atestem od Ministerstva dopravy. Instalaci autofolie na autoskla - lepíme bez nutnosti vyndavání skel. Tónování provádíme i pokovením (kvalitnější než folií).

Čelní skla a jejích rozdělení

Autoskla mají různé druhy zabarvení, vyhřívání, senzory a mnohem více. Při zabarvení autoskel jde o způsob, jak snížit přenos světla dovnitř automobilu a zároveň tak snížit průnik UV záření.

Senzory na autosklech zvyšují komfort řidiče – otírání vodní clony na čelním skle, rozsvěcení světel při nižší viditelnosti.

Vyhřívané čelní sklo oceníte hlavně v období zimy. Tato technologie se používá u vozu vyšších tříd s výjimkou značky ford, která tuto technologii využívá už od počátku.

Autoskla Praha – rychlá výměna autoskla nejen v Praze

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

 

Výměna autoskla

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

Více o výměně autoskla

Autofólie

Protisluneční a bezpečnostní autofolie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření.

Více autofólie

Makléřský servis

Autosklo Komfort spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami. Komunikaci s pojišťovnou nechejte na nás – vše podstatné vyřídíme zdarma.

Více o makléřském servisu