Logo
Volejte: +420 725 770 158
  • Výměna skla zdarma
  • Autosklo a fólie rychle
  • Autosklo nejlevnější na trhu
  • Autosklo s pojišťovnou
  • Nonstop zasklívání
  • Zdarma nebo se slevou
  • Mobilní servis skla
  • Nejlevnější autosklo
  • Nejvýhodnější pojistka

 

Zkušenosti zákazníků

Chtěla bych poděkovat za pomoc při výměně předního skla firmě Autosklo komfort na mém autě Škoda Fabia. Jsem na své pracovní pozici poměrně časově vytížená, proto jsem ocenila službu o které jsem neměla tušení, že může existovat. V jednom z mála dní, kdy jsem věděla, že dopoledne vyjímečně nebudu potřebovat auto na mě přesně v 8 hodin čekali zaměstnanci firmy Autosklo komfort a převzali mi auto k opravě. Mezitím jsem firmě odeslala potřebné doklady, přesně ve 12:30 jsem měla auto zpátky, tak abych mohla ve 12:45 pokračovat v plánovaných schůzkách. Je příjemné vědět, že existují firmy, které nejen dobře odvedou svoji práci, ale i dodrží časy na kterých jsme se dohodli.
Jana Králová Praha 3

 

 

V práci denně používám Renault Trafic a auto je prakticky nepřetržitě v provozu. Výměna předního skla na takhle velkém autě, přímo u nás ve firmě mi připadala nereálná. Nejenom, že mechanici Autoskla komfort dokázali sklo vyměnit u nás ve stísněných prostorách a dodrželi i slíbený čas přes to, že na celou akci měli od začátku necelé dvě hodiny včetně vyluxování auta a hlavně vyleptaní čísla karoserie na vyměněné sklo. Takhle si představuji dobře a rychle odvedenou práci.
Michal Šebek Praha 10

 

 

Jako maminka dvou malých dětí jsem brala službu Autoskla komfort, jako opravdovou pomoc. Firma vyzvedla auto u mě před domem, zařídila vše potřebné na pojišťovně a vrátila právě ve chvíli, kdy jsem potřebovala odjet pro svoji starší dceru do mateřské školky. Mimo podepsání plné moci,a zapůjčení několika dokladů k ofocení a předání klíčů od auta jsem ani nevěděla, že se s mým autem něco děje. Jsem ráda, že firma Autosklo komfort přizpůsobila svoji práci nejen mě, ale hlavně mým dětem.
Lída Koutová, Praha 4 Modřany

 

 

Bydlím v Příbrami, kde jsem se na opravě skla na mém autě nemohl nějak dohodnout. Nabídka, že firma Autosklo komfort na mém Golfu III vymění sklo, zatím co já bych v Praze pracoval, tak abych mohl odpoledne odjet domů se mi opravdu hodila. Vše proběhlo bez jakýchkoliv doplatků a na čas, tak jak jsme se dohodli. Myslím, že některé mimopražské firmy mají ještě co dohánět.
Roman Trnka Příbram

 

 

Jsem majitelem firmy Blue Moon, používám pro svou osobu vozy BMW řady 7. V mém případě se dá říct, že jsem na vozy poměrně citlivý, takže postupná výměna skel na všech třech vozech BMW řady 7, které střídavě používám přímo na pozemku mé firmy se mi zamlouvala už z toho důvodu, že nerad nechávám své vozy řídit cizí osoby. Výměna skel i veškerá jednání s pojišťovnou proběhla zcela v režii firmy Autosklo komfort,což jsem ocenil zvlášť pro moje časové vytížení. Za dokonalou službu považuji i vyleptání čísel karoserie na veškerá skla všech mých firemních aut ,zvlášť v době kdy jsou krádeže aut na denním pořádku. Jsem opravdu pracovně velmi vytížen, ale najít si malou chvilku na napsání těchto pár vět mi opravdu stálo za to.
Vladimír Popel, Praha 10

 

 

Nejsem Pražák, bydlím v Dolních Beřkovicích což je 40 km od Prahy. Přestože do Prahy často pracovně jezdím nemám čas auto odstavit. Tomu že firma Autosklo komfort bude ochotna přijet ke mě a auto opravit u mě doma jsem příliš nevěřil, ale příjemně mě překvapili. Přijeli, vyndali nářadí, vyřízli rozbité sklo, vlepili nové s sebou přivezené, sbalili nářadí a byli pryč. Vše snad za 45 minut. Bylo vidět, že to opravdu ovládají a nedělají zdaleka poprvé. Rychlost a preciznost mě opravdu zaujala. Takže je mohu jenom doporučit.
Ing. Miroslav Konečný, Dolní Beřkovice

 

Výměna autoskla

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

Více o výměně autoskla

Autofólie

Protisluneční a bezpečnostní autofolie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření.

Více autofólie

Makléřský servis

Autosklo Komfort spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami. Komunikaci s pojišťovnou nechejte na nás – vše podstatné vyřídíme zdarma.

Více o makléřském servisu