Logo
Volejte: +420 725 770 158
  • Výměna skla zdarma
  • Autosklo a fólie rychle
  • Autosklo nejlevnější na trhu
  • Autosklo s pojišťovnou
  • Nonstop zasklívání
  • Zdarma nebo se slevou
  • Mobilní servis skla
  • Nejlevnější autosklo
  • Nejvýhodnější pojistka

 

Protisluneční a bezpečnostní autofólie

Autofólie na autosklo jsou vynikajícím doplňkem, který nejen zlepšuje vzhled automobilu a pohodlí, ale je také výborným bezpečnostním prvkem.

Fólie na autosklo zabraňuje v průniku 99% UV záření do vozidla, takže snižuje teplotu interiéru ve vozidle a zvyšuje účinnost klimatizace.

Různé auto fólie také napomáhají k nižší průhlednosti skel vozidla, takže snižují riziko odcizení výbavy a to z toho důvodů, že zloděj bude mít omezenou viditelnost do vozidla.

Zvýšení odolnosti autoskla je samozřejmostí. Folie na auta disponují kvalitou a odolností, takže zabrání poškození autoskla v případě náhodným úderům nebo hračkám vašich ratolestí.

Ochranu proti UV záření vám zajišťují různé chemické složky, které jsou napuštěny přímo do materiálu nikoliv jen přimícháním do lepu.

Kvalitní lepení folií na vaše vozidlo

Před lepením fólie okno důkladně očistíme, poté navlhčíme a jdeme fólií lepit. Je potřeba dokonale auto fólií přitisknout na sklo a upravit ji do přesných rozměrů s maximální přesností. Toto lepení probíhá na několik etap.

 

V posledním kroku fólií nahříváme a snažíme se auto folie na sklo co nejlépe vyhladit, aby nebyly viditelné bubliny.

 

Všechny naše folie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR a zabraňují v proniknutí až 99% UV záření. Dále se snižuje průhlednost do vozidla, tím i bezpečnost a soukromí. Při nehodě chrání cestující před úlomky rozbitého autoskla

 

Naše pobočky autosklo Praha mají otevřeno nonstop.

 

Výměna autoskla

Naše hlavní servisní pobočky jsou rozmístěné po celé Praze, ale v případě, že bydlíte mimo naše servisní místa, tak můžete jednoduše využít náš pick-up servis.

Více o výměně autoskla

Autofólie

Protisluneční a bezpečnostní autofolie na sklo auta mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Zabraňují v proniknutí až 99% UV záření.

Více autofólie

Makléřský servis

Autosklo Komfort spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami. Komunikaci s pojišťovnou nechejte na nás – vše podstatné vyřídíme zdarma.

Více o makléřském servisu